BURSA KURTAŞ VİNÇ KİRALAMA HAKKIMIZDA

Kurtaş Vinç, 1995 yılında Bursa’da kuruldu. Her geçen gün hedeflerini büyüterek gelişen Kurtaş, 2002 yılında makine parkını yenileyip, tamamen değiştirdi. Hizmet ve yönetim anlayışında sunduğu kaliteyle kısa zamanda söktörün güvenini kazandı ve bu güveni yıllardır hiç zedelemedi.

2002 yılında, Bursa’da yapılan en büyük alışveriş merkezi olan ” CaarefourSA Bursa” nın tüm vinç işlerini üstlendi.

2006 yılında yapımına başlanan ve Türkiye’nin en büyük ikinci alışveriş merkezi olan “Korupark AVM” nin tüm vinç işlerini üstlendi.

2007 yılında teknolojinin gereğini yerine getirerek, tüm makine parkını revize etti.

2008 yılında yapımına başlanan “Nilpark AVM” nin tüm vinç işlerini üstlendi.

2016 yılında yapımına başlanan “Bursa Şehir Hastanesi” nin tüm vinç işlerini üstlendi.

Kurtaş’ın kalite anlayışı müşterilerine olan saygısıdır. İlk hedefi müşterilerinin vinç ve forklift ihtiyaçlarını kaliteli hizmet anlayışıyla karşılamak olan Kurtaş, güvenilir ve sağlam bir altyapı kurmayı kendine ilke edindi. Zamanında teslim ve yüksek kalite standartları ile müşteri memnuniyetini önplana çıkarttı. Kalite anlayışı şehiriçi ve şehirdışında tüm piyasanın güvenini kazanan Kurtaş, tüm teknolojik gelişmeleri takip ederek ve uygulayarak müşterinin beklentilerini eksiksiz yerine getirmektir.

Sürekli gelişim kuruluşundan itibaren şirket kültürü olarak benimseyen Kurtaş, kaliteli iş bitirme ve hizmet anlayışıyla işine ve müşterisine olan saygısını göstererek, Türkiye’nin her yerinde işini yapmaya devam ediyor.