google-site-verification=J2C4XpOcAYLb1rJxSq1aVGsdYZUP8RXxY21a9xJrM3E Kırmalı Vinç Kiralama | Kurtaş Vinç Kiralama | Türkiye

Kurtaş Vinç, Beşevler, Açelya Sk. No:6/A, 16120 Nilüfer/Bursa    +90 (224) 441 62 05

  • Facebook - kurtasvinc
  • Twitter - kurtasvinc
  • Instagram - kurtasvinc
  • YouTube - kurtasvinc

© Copyright 2019, Kurtaş Vinç. Kurtas Crane Rental Agency Heavy Lift & Haul Services. Tüm Hakları Saklıdır.

NEDEN KURTAŞ VİNÇ?

1989'dan bu yana, proje taşımacılığında, müşterilerimizin karmaşık sorunlarına benzersiz ve yenilikçi çözümler sunuyoruz. Anahtar teslim hizmet veren uluslararası bir şirket ve Bursa'da Vinç Kiralama'da öncü firma olarak, ağır kaldırma ve ağır nakliye çözümlerinden, çıplak araç kiralama, Manlift Kiralama ve kule vinci kiralamaya kadar, çeşitli hizmetleri sunmak için doğru araçları, doğru yetenekle birleştiriyoruz. Vinç Kiralama'da sektörün öncüsü olarak çalışanlarımıza aileden biri olarak bakıyor ve her şeyden önemlisi güvenlik konusunda hiçbir taviz vermiyoruz. 1989'dan bu yana çok yol kat ettik fakat, daha yeni başlıyoruz.

Anahtar Teslim Çözümler

Günden güne daha fazla sayıda müşteri Kurtaş Vinç’ in anahtar teslim iş bitirmelerini talep etmeye başladı. Yeni inşaatlar, büyüyen fabrikalar, kara ve demiryolu inşaatları bizim yetenekli personelimizin, her proje için özelleşen çözümlerini kullanmaya devam ediyor. 

İşimizi Severek Yapıyoruz

Kurtaş’ta iş güvenliği ve iş sağlığı bizim birinci önceliğimizdir.  Tüm Vinç operatörlerimiz ve halat bağlayıcılarımız ne yapması gerektiğini bilen tecrübeli kişilerdir. Projenizin hesaplamaları ve planlamasını yapan mühendislerimiz sektörün en iyileridir.

Makine Parkımız

Kurtaş Vinç anahtar teslim proje alıp, gerektiğinde Liebherr, Terex, Golhofer marka; Teleskobik Vinç, Kafes Bomlu Paletli Vinç, Hiyap Kamyonüstü Vinç, Lowbed Tır, gerektiğinde Genie, Manitou, Haulotte marka; Manlift, Forklift, Sepetli-Makaslı platformlar kullanır ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutar.

EKİPMANLAR

EN BAŞTA TİTİZ ÇALIŞMA

Bizim tüm projlerimiz emniyetle başlar. Daha işin başında, ekip üyelerimiz şantiyeye ayak basmadan, personelimiz projenin tüm adımlarının keşfini güvenli bir şekilde yapar, böylece her bir işin, her aşaması dikkatli ve titizlikle gerçekleştirilir. Ekip arkadaşlarımızın giydiği koruyucu ekipmanlardan, sergiledikleri zihinsel odaklanmaya kadar, güvenlik her işin ilk safhasında yer alır.

PROJELERİNİZİ SAAT GİBİ İŞLETMEK İÇİN BURADAYIZ.

kurtas-crane-logolar.png