google-site-verification=J2C4XpOcAYLb1rJxSq1aVGsdYZUP8RXxY21a9xJrM3E
top of page

İş güvenliği ve iş sağlığı bizim birinci önceliğimizdir.  Tüm Vinç operatörlerimiz ve halat bağlayıcılarımız ne yapması gerektiğini bilen tecrübeli kişilerdir. Projenizin hesaplamaları ve planlamasını yapan mühendislerimiz sektörün en iyileridir. Çalışanlarımızın çoğu, şirketimizden emekli olarak ayrılmayı tercih ederler. Aldıkları düzenli eğitim ile becerilerini geliştirerek bizimle birlikte yaşam boyu kariyer yaparlar. 

İŞ GÜVENLİĞİ

OPERATÖR EĞİTİMİ

Ekip üyelerimizin eğitimi, işin güvenliğinin sağlanabilmesinin temelini oluşturur. Kurtaş Vinç, çalışanlarının kendilerine verilen görevler için eğitimli ve nitelikli olmalarını birinci öncelik olarak görür. Bu eğitimler gerek sınıf ortamında gerekse iş başında, hem verilen göreve özgü hem de genel güvenliğe yönelik olur. Çalışanlar hem yazılı hem de uygulamalı bir değerlendirmeyi başarıyla geçtikten sonra işe gitmek için nitelikli sayılır. 

Tüm çalışanlarımız Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı kurslar tarafından verilen Kaldırma - Yükleme Tipi İş Makinesinin yaptığı iş ve özelliğe uygun emniyetli ve verimli bir şekilde kullanan, çalışma öncesi ve çalışma sonrası kontrol, bakım ve ayarlarını yapabilen Operatörlük Belgesine sahip nitelikli kişilerdir.

Tüm vinçlerimiz Makine Mühendisleri Odası tarafından  onaylıdır. Periyodik Bakım Formları tamdır ve iş sahasına tam tezhizatla gelirler. Donatıcılarımız ve mühendislerimiz sektördeki en iyilerdir.

Ekipman çeşitlerimizi, ekipman kalitemizi ve bakım standartlarımızı en iyi, devamlı çalıştığımız müşterilerimiz bilir.

Kurtascrane-safety-home copy.jpg

PROJELERİNİZİ SAAT GİBİ İŞLETMEK İÇİN BURADAYIZ.

KİRALIK VİNÇ FİYATLARI

Mobil vinç kiralama veya piyasada bilinen adıyla Teleskobik vinç kiralama yapmadan önce kaldıracağınız yükün ağırlığını ve ebatlarını tespit edin. Aynı durum Kırmalı vinç kiralama yaparken de geçerlidir. Biz size randevu verir gelip işi yerinde keşfederiz. Mobil vinç kiralama fiyatları işin niteliğine göre; şantiyeye gelecek ekipman sayısına göre belirlenir. 

PROJELERİNİZİ SAAT GİBİ İŞLETMEK İÇİN BURADAYIZ.

bottom of page