google-site-verification=J2C4XpOcAYLb1rJxSq1aVGsdYZUP8RXxY21a9xJrM3E
top of page

ANAHTAR TESLİM ÇÖZÜMLER

Günden güne daha fazla sayıda müşteri Kurtaş Vinç’ in anahtar teslim iş bitirmelerini talep etmeye başladı. Yeni inşaatlar, büyüyen fabrikalar, kara ve demiryolu inşaatları bizim yetenekli personelimizin, her proje için özelleşen çözümlerini kullanmaya devam ediyor. Çünkü her proje başladığında başından sonuna her anında farklı bir zorlukla mücadele gerektirir.

 

Kurtaş en zorlu şartlarda bile olsa ihtiyacınız olan hizmetlere, zamanında ve proje bütçesinizi aşmadan mümkün olan en güvenli yol ile kesin çözümler sunar.

crawlercrane.jpg
turnkey-kurtascrane7.jpg

Ağır yük kaldırma ve taşıma çözümlerinde 30 yıllık tecrübemiz boyunca, başarılı bir işin hassas planlama ve güvenli uygulama üzerine kurulduğunu öğrendik. Bu zihniyet işimizin büyümesini ve müşterilerimizin en karmaşık projelerini bize memnuniyetle emanet etmesini sağlamıştır. Yakın zamanda tamamladığımız vinç kiralama ve Kurtaş nakliyat işlerinden bazılarını aşağıda sıraladık.

VİNÇ KİRALAMA

HİZMETLERİ

PROJELER

EN BAŞTA TİTİZ ÇALIŞMA

Bizim tüm projlerimiz emniyetle başlar. Daha işin başında, ekip üyelerimiz şantiyeye ayak basmadan, personelimiz projenin tüm adımlarının keşfini güvenli bir şekilde yapar, böylece her bir işin, her aşaması dikkatli ve titizlikle gerçekleştirilir. Ekip arkadaşlarımızın giydiği koruyucu ekipmanlardan, sergiledikleri zihinsel odaklanmaya kadar, güvenlik her işin ilk safhasında yer alır.

KARİYER FIRSATLARI

Vinç endüstrisi çok dinamik, bu yüzden ihtiyaçlarımız sürekli değişiyor. Biz her zaman yetenekli bireyler arıyoruz; Kurtaş'ta iş başvuruları sürekli kabul edilir. Dosyada tutulacak ve ihtiyaç duyuldukça gözden geçirilecek bir özgeçmişinizi göndermekten çekinmeyin.

PROJELERİNİZİ SAAT GİBİ İŞLETMEK İÇİN BURADAYIZ.

bottom of page