google-site-verification=J2C4XpOcAYLb1rJxSq1aVGsdYZUP8RXxY21a9xJrM3E
top of page

1989'dan bu yana, proje taşımacılığında, müşterilerimizin karmaşık sorunlarına benzersiz ve yenilikçi çözümler sunuyoruz. Anahtar teslim hizmet veren uluslararası bir şirket ve Bursa'da Vinç Kiralama'da öncü firma olarak, ağır kaldırma ve ağır nakliye çözümlerinden, çıplak araç kiralama, inşaat vinci kiralama, Manlift Kiralama ve kule vinci kiralamaya kadar, çeşitli hizmetleri sunmak için doğru araçları, doğru yetenekle birleştiriyoruz. Vinç Kiralama'da sektörün öncüsü olarak çalışanlarımıza aileden biri olarak bakıyor ve her şeyden önemlisi güvenlik konusunda hiçbir taviz vermiyoruz. 1989'dan bu yana çok yol kat ettik fakat, daha yeni başlıyoruz.

HAKKIMIZDA

200-kazan-5-1.jpg

BİZİM HİKAYEMİZ

Kurtaş Vinç, 1989 yılında Bursa’da Bayram Bozkurt tarafından kuruldu. Şu an, oğulları Kamuran Bozkurt (İnşaat Mühendisi), Muhammed Bozkurt (İnşaat Mühendisi), Yavuz Bozkurt (Mimar) tarafından yönetilen bir aile şirketidir.

 

Her geçen gün hedeflerini büyüterek gelişen Kurtaş, 2002 yılında makine parkını yenileyip, tamamen değiştirmiştir. Hizmet ve yönetim anlayışında sunduğu kaliteyle kısa zamanda söktörün güvenini kazanmış ve bu güveni yıllardır hiç zedelememiştir.

2002 yılında, Bursa’da yapılan en büyük alışveriş merkezi olan “CarrefourSA Bursa”nın tüm vinç işlerini üstlemiştir.

2006 yılında yapımına başlanan ve Türkiye’nin en büyük ikinci alışveriş merkezi olan “Korupark AVM” nin tüm vinç işlerini üstlenmiştir.

 

2007 yılında teknolojinin gereğini yerine getirerek, tüm makine parkını revize etmiştir.

2008 yılında yapımına başlanan “Nilpark AVM” nin tüm vinç işlerini üstlenmiştir.

 

2012 yılında satın aldığı Mobil Vinçler sayesinde  Türkiye’nin en büyük ilk 10 Ağır yük kaldırma ve taşıma şirketleri arasına girmiştir.

 

2016 yılında yapımına başlanan “Bursa Şehir Hastanesi” nin tüm vinç işlerini üstlenmiştir.

Sürekli gelişimi, kuruluşundan itibaren şirket kültürü olarak benimseyen Kurtaş, kaliteli iş bitirme ve hizmet anlayışıyla işine ve müşterisine olan saygısını göstererek, Türkiye, Ortadoğu ve Afrika’da uluslararası faaliyet göstermeye devam etmektedir.

EN BAŞTA TİTİZ ÇALIŞMA

Bizim tüm projlerimiz emniyetle başlar. Daha işin başında, ekip üyelerimiz şantiyeye ayak basmadan, personelimiz projenin tüm adımlarının keşfini güvenli bir şekilde yapar, böylece her bir işin, her aşaması dikkatli ve titizlikle gerçekleştirilir. Ekip arkadaşlarımızın giydiği koruyucu ekipmanlardan, sergiledikleri zihinsel odaklanmaya kadar, güvenlik her işin ilk safhasında yer alır.

ÇALIŞMA KÜLTÜRÜMÜZ

Çalışanlarımızın çoğu, şirketimizden emekli olarak ayrılmayı tercih ederler. Aldıkları düzenli eğitim ile becerilerini geliştirerek bizimle birlikte yaşam boyu kariyer yaparlar.

Ekip üyelerimizin eğitimi, işin güvenliğinin sağlanabilmesinin temelini oluşturur. Kurtaş Vinç, çalışanlarının kendilerine verilen görevler için eğitimli ve nitelikli olmalarını birinci öncelik olarak görür. Bu eğitimler gerek sınıf ortamında gerekse iş başında, hem verilen göreve özgü hem de genel güvenliğe yönelik olur. Çalışanlar hem yazılı hem de uygulamalı bir değerlendirmeyi başarıyla geçtikten sonra işe gitmek için nitelikli sayılır.

Our-culture-kurtascrane-manlift.jpg

DERNEKLERİMİZ

PROJELERİNİZİ SAAT GİBİ İŞLETMEK İÇİN BURADAYIZ.

KARİYER FIRSATLARI

Vinç endüstrisi çok dinamik, bu yüzden ihtiyaçlarımız sürekli değişiyor. Biz her zaman yetenekli bireyler arıyoruz; Kurtaş'ta iş başvuruları sürekli kabul edilir. Dosyada tutulacak ve ihtiyaç duyuldukça gözden geçirilecek bir özgeçmişinizi göndermekten çekinmeyin.

bottom of page